Strona główna      Mapa strony  Kontakt 

  Pierwszy Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych l

Z przyjemnością informujemy, że Miasto Poznań po raz pierwszy organizuje Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych - 19 września 2009 r. Plac Wolności, w godzinach od 10:00 do 18:00

Celem imprezy jest przybliżenie oraz zwrócenie uwagi mieszkańców Poznania na działalność lokalnych organizacji pozarządowych oraz ukazanie współpracy Miasta Poznania z podmiotami III sektora.

W Poznańskim Dniu Organizacji Pozarządowych udział wezmą 62 organizacje pozarządowe, które na specjalnie przygotowanych stoiskach zaprezentują swoją działalność, w tym również Punk Informacyjny Europe Direct – Poznań.

Odbędą się występy artystyczne na scenie. Wystąpią gwiazdy zaprzyjaźnione z organizacjami m.in. Ewa Nawrot, zespół Babilon, Andrzej Lajborek, Lena Romul z zespołem. Zaprezentują się także organizacje pozarządowe prowadzące działalność artystyczną. Zobaczyć będzie można pokazy zespołów tanecznych i wokalnych, scenki teatralno-muzyczne. Odbędzie się prezentacja kotów do adopcji i pokazy umiejętności psów pracujących.

W załączeniu szczegółowy program występów na scenie.

Wiele atrakcji będzie miało miejsce także na wolnej przestrzeni Placu Wolności m.in. pokaz mini tenisa, mecz BOCCI, gry planszowe, pokaz walk rycerskich, mimowie i clown.

W załączeniu szczegółowy program występów na placu.

Całość imprezy poprowadzą zaprzyjaźnione z poznańskim środowiskiem organizacji pozarządowych dziennikarki – Paulina Brygman i Katarzyna Andraszyk.

Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych połączony został z Europejskim Dniem bez Samochodu – na Placu Wolności także szereg atrakcji związanych z promocją jazdy na rowerach.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH POZNANIAKÓW !


 
więcej  powrót   

aktualnosci archiwum