Strona główna      Mapa strony  Kontakt 

KE podejmuje działania na rzecz wysokiej jakości szkolnictwa podstawowego i średniego sprzyjającego włączeniu społecznemu l 2021-08-24 14:49:10

Komisja opublikowała dziś wniosek dotyczący zalecenia Rady w sprawie kształcenia mieszanego na rzecz wysokiej jakości szkolnictwa podstawowego i średniego sprzyjającego włączeniu społecznemu. „Kształcenie mieszane” w ramach kształcenia i szkolenia formalnego to termin opisujący sytuację, w której szkoła, pedagog lub osoba ucząca się stosują więcej niż jedną metodę w procesie uczenia się.

... więcej więcej  

 
Aplikuj do programu akceleracyjnego EIT Raw Materials l 2021-08-24 14:47:12

EIT Raw Materials zaprasza do aplikowania do programu akceleracyjnego. Program dedykowany jest startupom działającym w obszarze surowców naturalnych, szczególnie ich zrównoważonego pozyskiwania,  recyklingu i wprowadzenia do gospodarki o obiegu zamkniętym.

... więcej więcej  

 
O Syriuszu, który jeździ koleją - przygody z funduszami l 2021-08-20 13:05:01

GNIEZNO – JESZCZE TROCHĘ CIEPŁA

Koniec sierpnia to dobra okazja na wygrzewanie się na balkonie lub w miejskich parkach. Jesienią przyjdzie nam zmienić źródło ciepła ze Słońca na kaloryfer. A czy wiecie, że ciepło też wiąże się z klimatem? Żeby dowiedzieć się czegoś więcej, polecamy Wam w ramach akcji „O Syriuszu, który jeździ koleją - przygody z Funduszami” krótką eko-wycieczkę do Gniezna – pierwszej stolicy Polski, owianej tajemnicami dawnych wieków, ale także miasta nowoczesnego, również w działaniach proekologicznych. Będzie trochę o zabytkach – w końcu to pierwsza stolica Polski, trochę o ekologii i cieple, trochę o funduszach unijnych. Nie musimy nawet na naszą wycieczkę brać roweru – jak dojedziemy do Gniezna dowiecie się, dlaczego.

... więcej więcej  

 
Webinarium na temat korzystania z platformy CoFE 26/08 l 2021-08-16 11:50:11

Szanowni Państwo,

trwa Konferencja w sprawie przyszłości Europy, aby pomóc Państwu w uczestnictwie Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce organizuje webinarium o internetowej platformie Konferencji

... więcej więcej  

 
Europejska inicjatywa obywatelska: Komisja podejmuje decyzję o zarejestrowaniu inicjatywy "Zwróć plastik” (ReturnthePlastics) dotyczącej recyklingu butelek plastikowych l 2021-08-16 11:46:29

Komisja Europejska podjęła dziś decyzję o zarejestrowaniu europejskiej inicjatywy obywatelskiej pod nazwą „Zwróć plastik (ReturnthePlastics): inicjatywa obywatelska na rzecz wprowadzenia ogólnounijnego systemu kaucji umożliwiającego recykling butelek plastikowych”.

... więcej więcej  

 
O Syriuszu, który jeździ koleją - przygody z funduszami l 2021-08-13 09:33:26

WĄGROWIEC – MIASTO (W) RUCHU

Pewnie już myślicie powrocie do szkół – w końcu jest połowa sierpnia. Doskonale wiemy, że akurat najbliższe dwa tygodnie to niezła krzątanina – tu bieganie za zakupem zeszytu, tu polowanie na farby i bloki techniczne… Nie zapomnijcie o wolnym czasie, który możecie wykorzystać bardzo produktywnie – na następnej eko-wycieczce z Syriuszem. Szkoda czasu na leniuchowanie! Wybierzmy się wraz z Syriuszem na kolejną z naszych eko-wycieczek w ramach akcji „O Syriuszu, który jeździ koleją - przygody z Funduszami”. Tym razem dowiemy się, czy ruch może służyć ekologii – a w tym celu pojedziemy do Wągrowca.

 

... więcej więcej  

 
znalezionych: 956 na 160 stronach
poprzednie   9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21   dalej

aktualnosci archiwum