Strona główna      Mapa strony  Kontakt 

  KOMUNIKAT ORGANIZATORÓW W SPRAWIE KONKURSU CZEŚĆ, EUROPO! l

W związku z nadzwyczajnymi okolicznościami wywołanymi niebezpieczeństwem rozprzestrzenienia się koronawirusa, a także odwołaniem lub ograniczeniem zajęć w placówkach edukacyjnych na terenie całego kraju, Organizatorzy II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Cześć, Europo" pragną ogłosić co następuje:

1.Gala rozdania nagród, która pierwotnie miała odbyć się 6 kwietnia w Auli WNPiD UAM w Poznaniu zostaje przełożona.

2.Jeżeli Drużyny/Drużyna z Państwa szkoły zakończyła lub zakończy swoje działania zanim zajęcia w Państwa placówce zostały/zostaną zawieszone lub ograniczone bardzo prosimy o przesłanie prac w normalnym trybie, a więc drogą mailową na adres Organizatorów do 20 marca.

3.Jeżeli ze względu na zawieszone zajęcia lub inne poważne ograniczenie dokończenie projektów w Państwa szkole nie jest już/ nie będzie przez najbliższy czas możliwe, z uwagi na chęć zapewnienia wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom równych szans, wydłużamy termin przesyłania sprawozdań do momentu, w którym od chwili przywrócenia normalnych zajęć w Państwa szkołach miną dwa tygodnie. Jak tylko ustalenie takiej daty będzie możliwe, zostaną Państwo o tym poinformowani.

4.Opiekunowie Drużyn z placówek, w których zajęcia zawieszono lub ograniczono i w których nie zdążono dokończyć projektów, są zobowiązani do mailowego powiadomienia Organizatorów o tym, że prace uczniów z ich szkoły nie zostaną wysłane do 20 marca, a w późniejszym terminie.

5.Organizatorzy zapewniają, że mimo zaistniałych okoliczności, wszystkie prace zostaną ocenione, a nagrody rozdane, gdy tylko sytuacja w Polsce, Europie i na świecie uspokoi się. Bardzo doceniamy projekty wszystkich Drużyn i całe zaangażowanie, jakie włożyli Państwo w ich przygotowanie, dlatego możecie być pewni, że Konkurs zostanie dokończony. Ponadto dołożymy wszelkich starań, by szanse żadnego uczestnika nie zostały w żaden sposób pomniejszone.

6. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy nieustannie do Państwa dyspozycji.

Podobnie jak Państwo czujemy głębokie ubolewanie, że na rozwiązanie Konkursu przyjdzie nam jeszcze poczekać. Mamy nadzieję, że sytuacja powróci do normy jak najszybciej. Wyrażamy wsparcie dla wszystkich osób, które obecnie zmagają się z chorobą wywołaną koronawirusem. Serca wszystkich Europejczyków są dziś w szczególności z mieszkańcami Włoch i innych regionów poszkodowanych.

 


 
więcej  powrót   

aktualnosci archiwum