Strona główna      Mapa strony  Kontakt 

  Konkurs na pracę graficzną dla społeczności wspólnie.eu l

Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza wolontariuszy i wolontariuszki wspolnie.eu oraz inne zainteresowane osoby do udziału w konkursie na pracę graficzną na temat Europejski Zielony Ład w Polsce”.

 

 

Konkurs jest skierowany do uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych oraz studentów i studentek w wieku 16-26 lat, którzy zarejestrowali się lub zarejestrują się na platformie Parlamentu Europejskiego wspolnie.eu.
 
Do konkursu można zgłosić jedną niepublikowaną wcześniej pracę graficzną wykonaną w dowolnej technice (grafiki komputerowej, rysunku, malarstwa, kolażu, fotografii i innej), która będzie nawiązywała do tematu konkursu, tj. unijnej strategii „Europejski Zielony Ład” i jej realizacji w Polsce.
 
NAGRODY
 
I miejsce – Tablet graficzny HUION 1060 Plus oraz mysz bezprzewodowa LOGITECH MX Master 3, dyplom
 
II miejsce – Tablet graficzny HUION 1060 Plus, dyplom
 
III miejsce – Tablet graficzny HUION H640P, dyplom
 
Jury konkursowe może przyznać wyróżnienia – zestawy gadżetów i dyplomy. Zwycięskie i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronach Parlamentu Europejskiego.
 
ZGŁOSZENIA PRAC
 
Pracę graficzną wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres: konkurs.zielonylad@gmail.com do dnia 15.06.2021 r. (włącznie).
 
Przed zgłoszeniem pracy prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu (poniżej).
 
Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres: konkurs.zielonylad@gmail.com.
 
Więcej informacji:
 

 


 
więcej  powrót   

aktualnosci archiwum